Gwarantujemy Ci, że możliwe jest bezproblemowe przejście nauki jazdy i połączenie przyjemnego z pożytecznym.

Po kursie w Liderze będziesz po prostu DOBRYM KIEROWCĄ 🙂

Zależy nam, aby wskazówki, których udzielamy były przydatne w trakcie egzaminu i w codziennym życiu kierowcy. Wiemy, że zdecydowana większość kursantów z sympatią wspomina szkolenia i docenia czas poświęcony na wytłumaczenie nawet najtrudniejszych spraw – żadne pytanie nie jest pozostawione bez odpowiedzi.

Dlaczego warto wybrać Lidera?
To proste!

1. Jesteśmy otwarci i z przyjemnością dostosujemy się do Twojego kalendarza zajęć – Twój czas jest dla nas ważny dlatego możesz umawiać jazdy przez cały tydzień w godzinach 6-22
2. Mamy świetnych instruktorów, dla których ta praca jest pasją– zawsze jesteśmy punktualni i nie załatwiamy swoich prywatnych spraw kosztem twoich jazd.
3. Umożliwiamy rozpoczęcie i zakończenie jazd w dowolnym miejscu na terenie Skierniewic.
4. Mamy bardzo nowoczesne,wygodne biuro i salę wykładową.
5. Do każdego kursanta podchodzimy indywidualnie. Auto Szkoła Lider to całkowity profesjonalizm świadczonych usług.
6. Gwarantujemy bezstresowy przebieg szkolenia i wsparcie przed egzaminem państwowym.
7. Zapewniamy rozłożenie płatności w nieoprocentowanych ratach.
8. Zapewniamy możliwość zdawania egzaminu państwowego naszym pojazdem –uczysz się i zdajesz egzamin tym samym pojazdem – MNIEJSZY STRES 😉
9. Masz możliwość ćwiczenia na placu manewrowym WORDu - tym samym, na którym zdajesz egzamin państwowy.
10. Twój instruktor może na Twój wniosek uczestniczyć w egzaminie praktycznym

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na kursy prawa jazdy kategorii B – sprawdź co

przygotowaliśmy dla Ciebie !

Zanim zdecydujesz się na wybór auto szkoły przeczytaj, a dowiesz się wszystkiego na temat naszych szkoleń! Twoi koledzy i koleżanki już Nam zaufali, sprawdź to w komentarzach wyrażających ich opinię na temat naszej auto szkoły w serwisie: (superprawojazdy.pl, prawo jazdy 360).
Auto szkoła LIDER specjalizuje się w szkoleniu kierowców na kat. B.
Mamy jeden cel, sukces naszych kursantów, bo Wasz sukces przekłada się na nasz
sukces.
Część teoretyczną kursu realizujemy w sali przy ul. Lelewela 4 w Skierniewicach w okolicy dworca kolejowego co zapewni Ci dobry dojazd z terenu całego miasta i okolic. Sala wykładowa wyposażona jest w programy komputerowe (takie jak na egzaminie
państwowym), projektory multimedialne, filmy szkoleniowe, akty prawne oraz inne
materiały edukacyjne.
Jeśli nie możesz uczestniczyć w zajęciach teoretycznych, w naszym ośrodku proponujemy szkolenie poprzez e-learning. Uczysz się po swojemu, we własnym tempie i ulubionym miejscu.
Zajęcia praktyczne odbywają się na samochodach marki Toyota Yaris, takim samym z jakiego korzysta WORD w Skierniewicach. Miejscem spotkań z instruktorem to dowolne miejsce na terenie Skierniewic Nasz plac manewrowy znajduje się w pobliżu WORDu. Każdemu z naszych kursantów umożliwiamy także jazdy po placu egzaminacyjnym WORD, dzięki czemu zminimalizujesz swój stres w dniu egzaminu.
Wyszkoliliśmy już setki dobrych kierowców do których już niebawem możesz dołączyć.
Chcesz wiedzieć więcej?
Zadzwoń, przyjdź i zapytaj!